- Item code: BM71MG3YPK 001
- Size: L (approximately 100)
- Shoulder width: 57.5 cm (22.6 in)
- Chest width: 57 cm (22.4 in)
- Sleeve length: 12 cm (4.7 in)
- Sleeve width: 18 cm (7.1 in)
- Total length: 71 cm (28.0 in)
- Weight: Approximately 210 g
- Material: 100% cotton
- Made in Italy
- Size: L (approximately 100)
- Chest width: 57 cm (22.4 in)
- Sleeve width: 18 cm (7.1 in)
- Weight: Approximately 210 g
- Material: 100% cotton
- Made in Italy
Gender: Men
Brand: GIVENCHY
Product Name: Givenchy Medallion T-Shirt 25SS 151056385
Color: Black
SKU: BM71MG3YPK 001
trenbe Code: 151056385
Brand: GIVENCHY
Color: Black
SKU: BM71MG3YPK 001
trenbe Code: 151056385
Shipping Details
- Your item will be carefully packaged and shipped within 2-3 business days.
Order Cancellation
Return & Refund
For example, in the United States:
- Depending on the category, an extra duty fee of approximately 7–15% may be added.