golf shoes vent 500 men sneakers gmsw10643 0000 132713636
Regular price
Sale price
Regular price
Sold out
Condition: NEW
- Golf shoes designed for men
- Model: VENT 500
- Available sizes: 40 (9.4 in), 41 (9.8 in), 42 (10.2 in), 43 (10.6 in), 44 (11.0 in), 45 (11.4 in)
- Model: VENT 500
Gender: Men
Brand: J LINDEBERG
Product Name: J Lindeberg Golf Shoes VENT 500 Men Sneakers GMSW10643 0000 132713636
trenbe Code: 132713636
Brand: J LINDEBERG
trenbe Code: 132713636
Shipping Details
- Your item will be carefully packaged and shipped within 2-3 business days.
Order Cancellation
Return & Refund
For example, in the United States:
- Depending on the category, an extra duty fee of approximately 7–15% may be added.